Kamera IP BLOW 5MP BL-5IS28BWM/SD/PoE
77-853# Kamera IP BLOW 5MP BL-5IS28BWM/SD/PoE
19317 Skopírovať do schránky
5900804127697 Skopírovať do schránky
Nie ste firma? Objednajte si tento produkt jednoducho cez náš B2C e-shop.
do košíka Objednať ako B2C
Špecifické referencie
EAN13
UŽÍVATEĽSKÝ MANUÁL V JAZYKU
SK
Novinka
    Prolech Sp. z o.o.
    Stary Puznów 58 B
    08-400 Garwolin
    POLAND
    sklep@prolech.com.pl
    Obrazový snímač: 1/2,8" 5MP Sony Starvis snímač so zadným osvetlením
    Rozlíšenie: 2560*1440 pri 30 snímok za sekundu
    Minimálne osvetlenie: 0.006 Lux
    Objektív: Pevný ohniskový bod 2,8 mm
    VIDEO kódovanie: H.264 / H.265 / AVI / JPEG
    Dosah infra podsvietenia: do 25 metrov
    Podpora ONVIF 19.12 (Profil S/T/G)
    LAN pripojenie: RJ-45 (10/100 Base-T)
    PoE: Áno IEE 802.3 af
    Mikrofón: RCA konektor, pripojiteľný
    Nahrávanie: NVR/VMS/LAN/Karta SD
    Slot pre SD kartu: Áno, až 512 Gb
    Vyhotovenie krytu kamery: Kov
    Stupeň krytia: IP67
    Tlačidlo Reset: Áno
    Napájanie: DC 12V ±10%, 800mA
    Rozmery: 171 x 73 x 73 mm